Volkswagen 5054 Arıza Tespit Cihazları

2,170.00

Volkswagen 5054 Arıza Tespit Cihazı Paket İçeriği

  • VAS 5054 interface

  • USB Kablo

Açıklama

Volkswagen 5054 Arıza Tespit Cihazları

Volkswagen 5054 Arıza Tespit Cihazları; Vas 5054+ Arıza Tespit cihazı Vag Grubu (Volkswagen,Audi, Skoda, Seat) araçlar için tasarlanmış yetkili ve özel servislerde kullanılan arıza tespit cihazıdır. Vas5054+ arıza tespit cihazı ile günümüzde bulunan VAG grubu araçların tamamına müdahale edebilirsiniz. Vas 5054+ Plus Arıza Tespit CihazıVas PC ve Odis Yazılımlarını desteklemektedir.

2009 yılından itibaren Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda servisleri daha önceden kullanılan VASPC yazılımının üzerine ODIS (Offboard Diagnostic Information System) yazılımı kullanılmaya başlanmıştır ve ODIS yazılımı ile 2017 araç grupları dahil tamamına müdahale etmektedir. Daha önceden kullanılanVas 5054 Plus cihazlarında cihaz içerisinde OKI CHIP bulunmadıgı için ODIS yazılımını desteklememektedir. Vas5054+ Volkswagen Arıza tespit cihazı ile bu sorun tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Yapabilecekleriniz

  • Arıza kodu okuma / silme
  • Canlı değerleri görüntüleme
  • Adaptasyon, kalibrasyon
  • Kalibrasyon yükleme

Buraya tıkla ve whatsappdan iletişime geç!!
Tüm ürünler için buraya tıkla!!

XTRONİC Hakkında

XTRONIC olarak Otomotiv Elektroniği, Yazılımları ve Servis Ekipmanları alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

XTRONIC müşterilerine en iyi çözümleri sunma hedefini, geniş ürün içeriği ile desteklemekte, Türkiye ’nin tamamına yayılan bölge bayileri ve her biri alanında tecrübeli personel ağıyla müşterilerinin memnuniyeti için çaba sarfetmektedir.

Ürün satışının yanı sıra teknik destek ve hizmet konusuna da önem veren XTRONIC Otomotiv, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki “XTRONIC Eğitim Merkezi” ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Daha ayrıntılı bilgi ve diğer markalarımız için lütfen www.xtronic.com.tr web sayfamızı ziyaret ediniz.

    • Adres:Beşevler Mh. Küçük Sanayi Sitesi 14. Blok No:54 Nilüfer/BURSA TURKEY

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Volkswagen 5054 Arıza Tespit Cihazları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir