İndirim!

Haldex Arıza Tespit Cihazları

13,500.00

Paket içeriği

Haldex Diag+ Interface
USB Kablo
Araç bağlantı kablosu

Açıklama

Haldex Arıza Tespit Cihazları

Haldex Arıza Tespit Cihazları Diag + Haldex Fren sistemini kullanan çekici ve dorselerin arıza tespit sistemi olarak tasarlanmıştır. Haldex Diag Plus cihazı ile haldex marka fren sistemlerinde tüm işlemleri eksiksiz yapabilirsiniz. Körük indirme kaldırma, basınç testleri, valf arızası bulma ve testi gibi kompanent testlerine olanak sağlar.

Bilgisayar üzerinden çalışan bu sistem Haldex ABS sistemini kullanan araçlar üzerinde arıza tespiti, dorse ve römork parametreleme, TRS bilgi merkezi güncelleme gibi ECU diagnos işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Haldex arıza tespit cihazı Haldex Fren sistemi kullanan dorse ve çekicilerin arıza tespit sistemi olarak tasarlanmıştır. Bilgisayar tabanlı çalışan bu sistem haldex ABS sistemini kullanan araçlar üzerinde arıza tespiti, dorse ve römork parametreleme, TRS bilgi merkezi güncelleme gibi işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlar.

YAPABİLECEKLERİNİZ

Arıza kodu okuma, silme
Canlı değer ölçümü
Kalibrasyon
Parametre değişimi
Pin kodları

Buraya tıkla ve whatsappdan iletişime geç!!
Tüm ürünler için buraya tıkla!!

XTRONİC Hakkında

XTRONIC olarak Otomotiv Elektroniği, Yazılımları ve Servis Ekipmanları alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

XTRONIC müşterilerine en iyi çözümleri sunma hedefini, geniş ürün içeriği ile desteklemekte, Türkiye ’nin tamamına yayılan bölge bayileri ve her biri alanında tecrübeli personel ağıyla müşterilerinin memnuniyeti için çaba sarfetmektedir.

Ürün satışının yanı sıra teknik destek ve hizmet konusuna da önem veren XTRONIC Otomotiv, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki “XTRONIC Eğitim Merkezi” ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Daha ayrıntılı bilgi ve diğer markalarımız için lütfen www.xtronic.com.tr web sayfamızı ziyaret ediniz.

    • Adres:Beşevler Mh. Küçük Sanayi Sitesi 14. Blok No:54 Nilüfer/BURSA TURKEY

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Haldex Arıza Tespit Cihazları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir